Máte dotaz? Zavolejte nám Po-Pá 9:00 - 17:30 na +420 283 870 783 KONTAKT
CZK
Česky English

Pro Pražskou prodejnu s látkami hledáme vhodného kandidáta na pozici asistentka prodeje.

Pracovní doba je celý týden, nebo jen část podle dohody. Soboty pro Vás musí být možné pracovat minimálně každou druhou.

Náplň práce:

✔️ Obměna látek na prodejně, aby nabídka odpovídala ročnímu období.

✔️ Jistotou je, že práce bude pestrá a různorodá.

✔️ V rámci celé prodejny budete komunikovat se zákazníky a aktivně se podílet na prodeji celého sortimentu látek a galanterie.

✔️ Samozřejmostí jsou běžné činnosti, jako je příjem a doplňování zboží.

✔️ Pokladní činnost.

Požadujeme:

✔️ Mít základní znalost látek.

✔️ Mít dobré komunikační schopnosti.

✔️ Milé vystupování.

✔️ Praxe v oboru výhodou.

✔️ Musíte milovat látky.

✔️ Není potřeba velkých zkušeností, vše potřebné Vás naučíme.

Co nabízíme:

✔️ Stálou mzdu.

✔️ Hlavní pracovní poměr.

✔️ Sleva na veškeré firemní produkty.

✔️ Neomezené množství kávy.

✔️ Přátelský kolektiv.

Plný / Zkrácený úvazek / Živnostenský list.

Práce na IČ (Mzda dohodou)

Platové ohodnocení na HPP: 30 000 Kč / měsíc

Termín nástupu je možný dle dohody, třeba ihned. Těšíme se na společnou spolupráci!

Zajímá tě tato nabídka? Pošli nám svůj životopis na naši e-mailovou adresu: office@flex-tex.cz
Těšíme se