Máte dotaz? Zavolejte nám Po-Pá 9:00 - 17:30 na +420 283 870 783
Česky Slovensky English Deutsch Danish
Váš košík 0

MALOOBCHODNÍ PRODEJNA OTEVŘENA

Vemi rádi Vás uvítame v klasickou otevirací dobu!

Važení zákaznicí, vstupujte do naší prodejny pouze se zahaleným nosem a ústy! Prosíme také o udržování 2 metrových vzdáleností od jiných osob! Jedině tak jsme schopni zajistit zdraví Vaše, dalších zákazníků a i našeho personálu. 

 

E-SHOP
Stejně tak můžete Váš nákup látek a galanterie uskutečnit v našem internetovém obchodu. Velké množství zboží, které znáte z naší prodejny najdete na našich webových stránkách.  Několikrát do týdne pro Vás připravujeme novinky na e-shopu. Budeme pracovat pilně pro doručení vašich nákupů co nejdříve. Využijte této možnosti si objednat z pohodlí a bezpečí domova. Nyní je vhodná doba zavítat do světa fantazie! Tvořit pro sebe a své blízké něco pro potěšení a nebo třeba i nějaké ty roušky? 

OSOBNÍ ODBĚR:
Osobní odběr objednávek je stále možný v naší prodejně v Holešovicích. Pro vyzvednutí vyčkejte na potvrzovací e-mail. Zboží si můžete vyzvednout Po- Pá od 9:00- 18:00, So 9:00-13:00 bez čekání ve frontě. Přejděte rovnou ke kase.

ČESKÁ POŠTA:
Doručování funguje stále, jak jste zvyklí. Prosíme jen, aby jste přednostně volili platbu kartou a platbu bankovním převodem, s ohledem na bezpečnostní opatření. Z důvodů mimořádných událostí je doprava u objednávek nad 1.000,- ZDARMA.

 

VELKOOBCHOD:
Velkoobchodní zákazníci k nám mohou zavítat beze změn. Po- Pá od 9:00- 18:00, So 9:00- 13:00.
Děkujeme za pochopení, za vaši přízeň a přejeme Vám pevného zdraví

 

MATERIÁL VHODNÝ PRO ROUŠKY:
Vzhledem k množícím se dotazům ohledně materiálu vhodném na roušky si dovolíme Vás informovat plošně. Z námi dostupných informací je vhodná látka složení 100% bavlny, ta se totiž dá vyvařit na 60° a více stupňů. Co se týče materiálů se vzorem, po praní v takovýchto teplotách, se může dojít k jejímu rychlejší oprání. Naše produkty 100% bavlny naleznete ve složce BAVLNĚNÁ PLÁTNA a produkty, které doporučujeme jsou s kódem MFB, HLB, DKB. 

 

Děkujeme Vám za věrnost a přejeme Vám mnoho zdraví

 

 

Váš Flex-tex